مراحل تصفیه آب

مراحل تصفیه آب

در مرحله اول تصفیه آب، آب ورودی وارد فیلتر اول یعنی فیلتر پ.پ می شود این فیلتر تصفیه آب الیافی است از جنس پلی پروپیلن و 100درصد خالص و فشرده و 5 میکرون با پوسته شفاف که این فیلتر توانایی حذف شن، ماسه، گل و لای، لجن و به طور کلی تمامی ذرات معلق بزرگتر از 1 تا 5 میکرون را داراست.

پوسته شفاف این مرحله زمان تعویض این فیلتر را به سادگی نشان می دهد.

آب وارد مرحله دوم دستگاه تصفیه آب می شود ، فیلتر کربن پودری که کپسولی پر شده از دانه های کربنی است، کربن به کار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت حذف کلر، تری هالومتان ها و بیشتر مواد شیمیایی آلی موجود در حشره کش ها و آفت کش ها، و رنگ و تأثیرات ناشی از ماندگاری آب در داخل مخزن را از بین می برد و با عث بهبودی در طعم و بوی آب می شود.

سپس آب وارد مرحله سوم تصفیه آب یعنی فیلتر کربن بلاک می شود که استوانه ای است که دور تا دور آن با نوار توری شکل پوشانده شده است، کربن به کار رفته در این فیلتر از جنس پوسته نارگیل با پوسته سفید جهت تکمیل عملکرد مرحله دوم و حذف مواد شیمیایی موجود در آب می باشد. عملکردش به این شکل است که کربنی را که آزاد شده بلوکه می کند و مجدد بو و طعم آب و کلر آن را می گیرد.

از این مرحله به بعد وارد مرحله اصلی تصفیه آب می شویم، آب وارد پمپ می شود و پمپ با فشاری در حدود10بار فشار آب را هدایت می کند به سمت فیلتر اصلی که همان ممبران است. فیلتر اسمز معکوس از چندین لایه غشاء نیمه تراوا که به دور یک لوله مرکزی پیچیده شده تشکیل شده است. عملکرد اصلی غشای ممبرین جهت حذف املاح مضر تا ابعاد 0001/0 میکرون است از جمله مواد غیر آلی حل شده ، مواد آلی حل شده ، آلاینده های میکروبی وژی کی از قبیل آندوتوکسین ها و ویروس ها و باکتری ها و نیترات و نیتریت و فلزات سنگین مانند جیوه، آرسنیک، سرب و روی می باشد. در این مرحله آب خام توسط پمپ به داخل این غشاء نیمه تراوا رانده می شود و چون ناخالصی ها قادر به عبوراز غشاء نیستند از این رو در یک طرف غشاء، آب تقریبأ خالص و در طرف دیگر آب تغلیظ شده وجود دارد که در این مرحله آب به مرحله تقطیر می رسد.

آب از این مرحله وارد فیلتر بعدی دستگاه تصفیه آب یعنی کوکونات یا کربن خطی می شود که فیلتر مرحله 5 تصفیه آب است که این فیلتر از جنس پوسته نارگیل است و به نوعی هم باعث بهبودی طعم آب مصرفی می شود و به نوعی اثرماندگاری آب درون مخزن را از بین می برد و در مرحله 6 تصفیه آب که همان فیلتر مینرال یا بیوسرامیک مواد معدنی زرد است می شود که از یک سری توپی پر شده است که تمام املاح مفید مانند کلسیم، منیزیم، سولفات و کلراید را اضافه می کند تا طعم آب طبیعی شده و تلخی و گسی آب از بین برود.

در انتها تصفیه آب می توان یک فیلتر قلیایی افزود که کپسولی است پر شده از برخی یون ها که باعث افزایش PH آب می شود و این آب رااز حالت اسیدی به قلیایی تبدیل می کند چون بدن انسان ماهیت اسیدی دارد پس باید عامل بازی این ماهیت اسیدی را خنثی کند و علاوه بر این ها اکسیژن فعال به بدن انسان می دهد که موجب گردش خون نرمال می شود و سلول های مرده را ترمیم می کند بخصوص بیماران کلیوی و دیابتی و صفرایی.

اگر ساکن استان البرز و شهر کرج هستید می توانید از نمایندگی اصلی دستگاه تصفیه آب شور آکوا در کرج محصول خود را تهیه کنید.

In the first phase of water into the filter. This filter P.p and 100% pure polypropylene fibers and compact, 5-micron filter with a transparent shell that the ability to remove sand, gravel, mud, mud and more generally all suspended particles larger than 1 to 5 microns transparent Darast.pvsth this stage time to replace the filter simply show Dhd.b second stage, the powdery carbon filter capsule is filled with carbon granules, carbon used The filter made of coconut shell with a white shell to remove chlorine, trihalomethanes and organic chemicals in insecticides and pesticides, and the colors and effects of water retention inside the tank destroys and cause improvement in taste and odor of water.

The water then enters the third stage, the cylinder block carbon filter is surrounded by netting covered with tape, carbon used in the filter of coconut shell with a white shell to complete the second stage and the removal of chemicals in the water. Performance carbon released in this way is blocked, and water and chlorine smell and taste again it takes.

From this point on, we entered the main stage water purification, water pumps and pump with a pressure of about 10 bar water pressure leads to the main filter is that the membrane. Reverse osmosis filter of several layers of semi-permeable membranes that are wrapped around a central tube is formed. The main function of membrane 0001/0 micron membrane to remove salts harmful to aspects such as inorganic materials dissolved, dissolved organic matter, such as endotoxin and microbial contaminants, who experienced all viruses and bacteria and nitrates and nitrites and heavy metals such as mercury, arsenic, lead and zinc. At this stage, the raw water pump is driven into the semi-permeable membrane and as impurities are not capable of passing through the membrane on one side of the membrane, the water is almost pure water on the other side at this stage there is condensed water The stage is distillation.

In step 6, the filter bioceramic mineral or minerals is yellow, which is the hub of a series filled with all useful minerals such as calcium, magnesium, sulfate and chloride adds to the taste of natural water and bitterness and astringency water Removed.

and the addition of oxygen to the body that causes dead cells to restore normal circulation and is especially diabetic kidney disease and bile.

Single water treatment, water purification, water Saif, 3-stage water purifier, water purifier Iranian aqua clean household water treatment, household water purifiers, Samsung, household water purifiers head Milk, cream household water treatment, household water purification cc K , six-stage purification of household water, household water purification Shiraz, Shiraz home water purifier, home water purifier in Iran, household water purifier cream, domestic water purifier Shiraz, loss of household water purifier, water purifier home design , how to prepare household water treatment, household water treatment installation procedure

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *